Scattered
Scattered
Scattered
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The road to hell is paid with good intentions

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee Kim Seok

Lee Kim Seok


Mesaje : 3
Data de inscriere : 30/08/2012

The road to hell is paid with good intentions Empty
MesajSubiect: The road to hell is paid with good intentions   The road to hell is paid with good intentions EmptyJoi Aug 30, 2012 6:24 am

Eram pilctist pana peste cap de tabara aceasta,arata destul de bine si era foarte bine intretinuta dar nu era pentru mine.Preferam altfel de vacante mult mai extravagante,petreceri,cluburi ,statul pana tarziu noapte,cam asta era genul meu de vacanta.Suspin usor dandu-mi jos hainele de pe mine lasandu-le in vestiar.
Aveam chef sa inot putin,nu era una dintre marile mele pasiuni balacitul ,nicidecum detestam acest lucru dar problema mea era plictiseala ce predomina aceasta tabara.Nu era nimeni care sa iasa din anonimat sa faca vreo petrecre fara stirea supraveghetorilor,chiar atat de frica le era de acestia.
Daca tot ma plang atat de ce nu organizez eu una,da asta e o idee buna dar nu cunosc pe nimeni in aceasta tabara,mai bine spus sunt un nou venit care este ocolit de majoritatea celor de aici pe motiv ca stilul meu si parerile mele sunt diferite de ale lor.
Tsk de parca imi pasa,pacat ca nu pot sa le arat cum sa se distreze cu adevara.Iesind din vestiar ma indrept inspre piscina,deja ochii fetelor ma asaltau ,puteai cu usurinta sa iti dai seama ca le placea ce vedeau.
Sus In jos
Song Jieun

Song Jieun


Mesaje : 21
Data de inscriere : 04/08/2012

The road to hell is paid with good intentions Empty
MesajSubiect: Re: The road to hell is paid with good intentions   The road to hell is paid with good intentions EmptyVin Aug 31, 2012 3:58 pm

Avea chef sa inoate ,si cum colegi ei de breasla erau ocupati ,trebuia sa o faca de una singura ,nu se condam deoarece avea un stil babesc uneori ,si paraca ani treceau pe langa ea .Isi prinse parul in coda mergand pan la acele vestiare ,nici nu avea habar cum era intr-un vestiar ,oricum precis va fi plin de eleve ,acesta era singura ora unde isi puteau delcta privirile .
Intra in vestiar ,ramse uimita de faptul ca trebuia sa se schimbe de fata cu alte persoane ,se daduse un pas mai in spate lovindu-se usor de usa ,zambind prosteste fetelor care se uitau la a ,gandindu-se ca nu era tocmai o crima ceea ce acum facea ,se duse convinsa pana in cel mai departat loc ,unde nu era mai nimeni ,pentru a evita privirile altora ,ii se parea ciudat.
upa ceva timp iesise si ea ,intr-un dres intreg nu prea dragut ,care avea o culoare seaca ,parca traia in antichittate ,parea invechita ,si nici nu se astepta sa capteze privirile celor din jur ,mai ales la ce purta pe ea.Decise ca parul sa si-l desfaca pentru a arata mai bine ,defapt pentru al trece usor peste ymeri ,pentru a fi mult mai acoperita ,nu era genul de persoan prea familiarizata cu tineri ,deseori dadea meditati elevilor acasa ,deci asta nu implica prea multe .De aceea se mirase cand o chemse aici ,orium se aseza pe marginea piscini ,dand cu picioarele in apa ,privind pe elevul care atragea privirile fetelor ,dupa cum presupunea acesta era un elev.
Sus In jos
Lee Kim Seok

Lee Kim Seok


Mesaje : 3
Data de inscriere : 30/08/2012

The road to hell is paid with good intentions Empty
MesajSubiect: Re: The road to hell is paid with good intentions   The road to hell is paid with good intentions EmptySam Sept 01, 2012 3:52 am

Colindam piscina de jur imprejur,nu eram foarte hotarat sa intru in ea,dar privirile fetelor atintite asupra mea ma deranjau.Mi se facea scarba numai cand vedeam cum imi sorbeau corpul aproape dezbracat din priviri,parca eram o specie pe cale de dispartie.Sunt destui destui tipi pe aici care aveau un corp mai lucrat ca al sau,de ce nu se uitau la ei.
Tsk..mumur incet cateva injuraturi,incercam sa imi ascund nemultumirea si dezgustul ,le zambea cam fortat inapoi dar asta era.Nu sunt un actor sa ma prefac perfect,sau sa imi ascund emotile sub o masca,daca aveam ceva de spus o spuneam direct.
A! sa nu uit ca tupeul pe care il am nu poate fi suportat de multe persoane,din cauza acestor atu-ri,cum le spun eu sunt catalogat si drept un grosolan care are o multime de admiratoare.Poate acest lucru se datora si meseriei mele de model,ce-i drept eram destul de cunoscut.Trecandu-mi limba usor peste buze ma decid sa intru in piscina,inotand cateva ture.
Sus In jos
Song Jieun

Song Jieun


Mesaje : 21
Data de inscriere : 04/08/2012

The road to hell is paid with good intentions Empty
MesajSubiect: Re: The road to hell is paid with good intentions   The road to hell is paid with good intentions EmptyMar Sept 04, 2012 3:30 am

Baiatul intradevar era admirat de tienrele fete ,dar ce o deranja pe ea ,nici nu ii pasa ,defapt si daca era elv nu avea sa isi bata capul cu asta ,se ridica oftand ,vrand sa plece ,cel mai bine era daca ea pleca oricum se simtea oarecum ciudat ,ca o ciudata .Isi scutura genunchi ,si merse spre vestiar ,privindu-se in oglinda si oftand ,ar fi vrut ca macar odata sa fie si ea apreciata ca si celelalte ,oricum acest lucru nu se va intampla ,deoarece nu era tocmai ceea mai frumoasa sau nici nu se vedea asa.
Desi acel student era un strain frumos ,recunoscuse si asta ,dar cum era un elev nu avea cum sa puna ochi pe el ,asta ar insemna ca ar face un adulter ,privi speriata catre oglinda ,nu vroia sa fie tocmai ea ceea care este acuzata de astfel de lucruri.
Se ridica hotarata de pe banca ,privindu-se in oglinda ,dand usor breatua de la dres jos ,dar renuntand imediat ,vroia sa plece dar nu vroia ,era ciudat .Se aseza din nou pe aceea banca ,de acesta data intinzandu-i trupul pe ea ,si privind tavanul.
Suvitele lungi de i cadeau lin peste banaca ,ramand suspedate un in jos ,ea nu facea decat sa stea si sa se gandeasca la cat de negandita era ,ii era greu sa faca vreo miscare se temea ca ar putea gresi ,dar o durea ,ceva nu era in regula ,ori de cate ori fugea de adevar tot mai mult se adancea intr-o minciuna.
Promisiunile pe care candva ii le facuse cineva acelea pareau a fi moarte ,niciodata sa nu mai creada in asa ceva ,se invatse minte ,de cate ori cazuse si se lovise de atatea ori se invatse minte ,niciodata sa nu crezi pe cineva chiar daca acea persoana are o fata angelica si este foarte buna cu tine nu o crede .Toatul se transforma repede intr-un planset disperat ,care urla dupa ajutor.
Isi ridica mana in aer ,privind spre ea ,nu stia de ce facuse asta sau care ii era scopul ,dar cert era ca nu este ceva iun regula cu ea ,poate ca este o alta poveste ciudata pe care o creaza in mintea ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





The road to hell is paid with good intentions Empty
MesajSubiect: Re: The road to hell is paid with good intentions   The road to hell is paid with good intentions Empty

Sus In jos
 
The road to hell is paid with good intentions
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Sala de inot.-
Mergi direct la: