Scattered
Scattered
Scattered
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Don't Trust Me

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kim Himchan

Kim Himchan


Mesaje : 2
Data de inscriere : 30/08/2012

Don't Trust  Me Empty
MesajSubiect: Don't Trust Me   Don't Trust  Me EmptyJoi Aug 30, 2012 4:32 am

Ca de obicei obisnuiam sa ma trezesc devreme ,obisnuiam sa frecventez acest restaurant deseori ,mi se parea unul foarte sofisticat ,ci cei de aici ma cunosteau destul de bine ,imi stiau preferintele.M-am asezat ,pe locul obisnuit ,rasfoind revista pe care o avusem de mult timp la mine ,nu stiam de ce ?Dar ceva imi aducea aminte de filmul pe care l-am vazut seara trecuta.Desi nu eram un fan al filmelor politiste ,de acesta data si pentru prima data mi-a captat atentia actrita principala ,care deobicei era o smiorcaita ,dar in acest film a fost cu totul opusa ,presupun ca am sa ma mai uit la el altcandva .
Imi ridicasem mana de pe masa ,punand-o pe spatrul scaunului ,asteptand sa vina chelnerul ,nu era nici o probelma daca intarzia ,eram o persoana intelegatoare in anumite privinte ,desi niciodata nu era bine sa ma creada cineva pentru ca eram o persoana careia ii placea sa imprastie secretele celor care il enervau.
Sus In jos
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Don't Trust  Me Empty
MesajSubiect: Re: Don't Trust Me   Don't Trust  Me EmptyJoi Aug 30, 2012 7:46 am

''Ploua..pic..'' doar pentru ca afara incepuse sa ploua nu inseamna ca oamenii nu se mai pot plimba pe strada sau in magazine,uram persoanele care se plangeau de aceasta stare de parca fugeau de potoape nu doar o singura ploaie de vara care chiar ma facea sa ma simt mai bine.Imi dadusem ochii peste cap,intrand in incinta unui restaurant si scuturandu-mi usor parul in timp ce vorbeam cu chelnerul care ma ducea spre masa mea favorita,cea de la geam si ultima,nu imi placea sa stau in lumina ''reflectoarelor'' preferam sa observ si sa judec totul din umbra,in liniste.Ma asezasem pe scaun privind spre oameni din jur apoi zambind spre personalul care ma cunoastea si cerand ca de obicei ceva cald,meniul obisnuit al zilelor mele banale.
Sus In jos
 
Don't Trust Me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Restaurant-
Mergi direct la: