Scattered
Scattered
Scattered
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Only stare at me, you want me more

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyMar Aug 21, 2012 4:57 am

Tot drumul ma temeam de el,nu intelesesem nimic din gesturile sale,mai ales unde avea sa ma duca,imi era frica sa nu abuzeze de mine asa cum facea si cu altele probabil.
Respirasem usurata cand vazusem spitalul dar nu pricepeam de ma adusese aici:-Scuza-ma ca te intreb,de ce m-ai adus la spital,adica nu sunt nebuna... cine stie ce gandea acesta despre mine si sanatatea mea,nu aveam de ce sa impartasesc cu el toate secretele mele.
Era ca si cum era sub proprietate sa iar eu nu doream sa fiu a cuiva,imi duceam mainile,frecandu-mi umerii si tremurand privindu-l pe acesta speriata,nu stiam ce era cu mine si mai ales in prezenta lui.
Sus In jos
Jung Minhyun
Admin
Jung Minhyun


Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/05/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyMier Aug 29, 2012 1:44 am

Dupa pruvirea ei ,sigur il vedea pe acesta un viloator ,bine daca asa avea de gand sa ii multumeasca pentru ca se chinuis sa isi faca griji pentru ea ,avea sa plece si sa o lase ,oricum nu se cunostea si mereu a fost un grosolan .
Stii eu nu te-am vazut nebuna ,dar cum doresti tu ,te duc acasa la tine si am incheiat orice discutieputea sa inghita multe ,dar asta a fost picatura ce a umplut paharul.Defapt ea se simtise prost ,si putea sa lesine ,si tot el era nesimtitul ,cand doar vroia sa o ajute ,nu mai intelegea lumea asta cum de era asa de diferita si ciudata pentru el.Dar nu avea sa isi iasa din temperament doar pentru ca ea il vedea asa ,credea ca era prost si nu isi dadea semana cum il vede.Oricum se purta cu ea,niciodata nu ii va comveni ,parea acel gen de femie intepata si plina de sine ,ce prost a fost ca pus ochi pe ea.
Dar cum obisnuia fost lui iubita sa ii spuna ,frumusetea nu se gaseste desori la exterior ,ci in interiro ,ceea ce fetei parea ca ii lipseste ,la exterior arata ca o papusa fara cusur ,frumoasa dupa care oricine ar pica ,dar la intewriro din pacate lasa de dorit .Recunoscuse ca o speriase ,dar totusi si el ii vroia bine ,deci ce mai conta din moment ce acesteia ,nici macar nu parea ca ii pasa ,nu vroia sa se mai amageasca.Se aseza pe unul din scaune ,sprijinindu-si capul in mana ,oftand ,si asteptand ca doctorul sa ii primeasca ,ce ii pasa daca acesta il va crede in continuare un criminal .Recunsotea ca si el gresise ,dar nu era nevoie ca cineva sa il judece asa de aspru .
Scotand din portofelul sau o poza ,rcuindu-si colturile buzei chinuit ,si privind amagit ,gandindu-se ca bine ar fi daca si el ar pleca odat de aici ,si ar urma o alta cale .
Sus In jos
https://losingmind.forumgratuit.ro
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyMier Aug 29, 2012 11:31 am

Imi dadusem seama ca am facut o prostie si fara sa imi mai zica ceva,se pare ca il ranisem fara sa imi dau seama si asta doar pentru ceea ce spusesem.

Oftez punandu-ma langa el si lundu-i mainile in ale mele,uitandu-ma la poza apoi ducandu-mi chipul spre al sau,prividu-i perfectiunea destul de mirata-Uite,scuza-ma,inteleg ca ti-ai facut griji pentru mine,dar m-ai luat prea repede si am crezut ca s-a intamplat altceva,oricum multumesc,esti..bine?. il intreb pe acesta sfioasa si uitandu-ma in ochii sai atat de furiosi si desprinsi din realitate,poate paream eu o femeie dura si directa dar aveam si eu greselile si sensibilitatea mea.
Sus In jos
Jung Minhyun
Admin
Jung Minhyun


Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/05/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyLun Sept 03, 2012 12:46 am

Nu trebuia sa ii aminteasca ca este un gunoi ,dar oare el cat va mai putea sa reyiste asa incercand sa se ascunda sub acesta masca falsa ,incercand sa acopere totul cu un zambet aparent plin de fericire ,insa era doar bun la actorie nu altceva .Privi cu surpindere cand acesta il lua de mana ,vroia sa se ridice de pe scaun ,dar ezita acest lucru mlasa ca aceea poza sa ii cada din mana,nu avea de gand sa para un fricos mai ales in fata ei .De ce_pur si simplu se vedea un om prost si slab ,cand l trebuia sa fie cel care rezista la orice ,nu trebuia sa dramatizeze dintr-o simpla tradare .Recunostea ca zilele asta nu era tocmai in regula ,mai exact din ziua cand a intalnit+o pe acesta ,totul in mintea lui s-a dat peste cap ,cand ii atingea mana simtea ca vrea sa o strangain bratele sale ,cu arodare vroia sa ii simta pielea sa fina langa a lui ,sa ii auda vocea.Mai ales parfumul ei care parea atat de prezent oriunde mergea ,parea a fi incomparabila in ochii lui.
Lasa-ma in pacedar uite cum acesta refuza sa isi arate adevaratele sentimente ,purtandu-se grosolan ,era ce el vroia cu adevarat ,nu doar poate ca teama il impinse sa faca gesturi necugetate.Halal om mai era si acesta ,nu gandea deloc,dar ii se parea ca intr-o zi fara prezenta ei va sfarsi inebunind in propiul cosmar al vietii.
Se ridica de langa acesta ,departandu-se putin ,apropindu-se de un perete ,sprijinindu-si mana de el ,pe cealta ducand-o la frunte ,incepand sa cugeteze de ceea ce facuse ,nu mai stia ce este cu el ,mintea lui o lua razna ,nimeni nu il putea ajuta in acest moment ,parfumul ei paraca ca un nebun o vroia ,cersea cu durere aceea farama de dragoste pe care nu o primea ,decis ca nu mai are nici un rost sa se gandeasca la ea ,se intoarce vazand-o cum sta pe acel scaun ,decide sa plece fara a mai vorbi ,inspira adanc ,dupa aceea fugind din acest loc .
Se departase de spital ,find foarte dezorientat ,ceva s-a intamplat cu acesta ,nimeni nu ii putea spune ce dar sigur nu mai gandea logic .Plus ca parca ceva din interiorul sau parea ca rasarea cand o zarea pe acesta ,chiar daca gresea deseori incerca sa macsheze aceste sentimente ciudate si netipice pentru el.Se aseza p una dintre bancile goale ,rezemandu-si coatele de genunchi ,tinandu-si palme aproape de gura .
Cum de esti un prost ,ai lasat-o singur ,lasule o faci din nou sa plangavazanduse ca vine din partea lui ,de ce nu si-a inchis odata pentru totdeauna gura ,caci numai vorbe muradre iesea din ea .Si ploaia parea ca este ceea care ii elibera sentimentele ,lasandu-l sa vorbeasca de unul singur pe o banca abandonata ,parand ca nu are ceva mai bun de facut ,prefera sa stea si sa se ude ,chiar nu ii pasa ca maieul de culoare alba avea sa devina mai transparent putea sa se uite cine voria la el ,oricum deseori sfarsea prin a fi un clovn care si astazi zambea in fata unei femei.
Sus In jos
https://losingmind.forumgratuit.ro
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyLun Sept 03, 2012 1:32 am

Il priveam speriata pe acesta,nu intelegeam ce zicea,de ce plecase,de ce era asa dur cu mine,nu pricepeam ce facusem gresit in viata asta,doar ii raspunsesem confuza spre ea.-La naiba! spun dandu-mi capul de perete si zarind poza dupa jos,aplecandu-ma spre ea si vazand-o,probabil ca acesta suferea inca,era atat de copil sub acel chip de perfectiune pe care femeile il doreau,mai ales in pat,dandu-le acele trairi sexuale si clipe de fericire.''Ploua'' inca nu il zaream pe acesta in spital, deveneam ingrijorata,cine stie unde plecase si ce facea,nebunia ducea la fapte necugetate- Minhyun! il strigam in zadar mergand prin ploaie si stergandu-ma la ochi incepand sa plang.plecase si ma lasase singura tocmai acum,cand sentimentele mele ieseau la vedere pentru el,doream sa il tin in brate,gasind la el totul,vroiam sa il ajut macar,putea sa ma trateze cum dorea el doar sa il fi vazut in acel moment,acel chip perfect si alb care ma inmuiase de cand il cunoscusem in baie.Incepusem sa tremur si sa imi musc buzele alertata de situatie si agitata mergand cu capul aplecat in jurul strazilor,dand cu piciorul in pietre observand cum se lovise de cineva si cerandu-mi scuze,asta imi mai lipsea acum,sa se ia cineva de mine.Avusesem curajul sa imi ridic privirea din pamant vazand ca acela nu raspundea la contact apoi zambind prostesc in coltul gurii la vederea baiatului,inima era gata sa iasa din pieptul meu dar trebuia sa fiu calma-Asta e a ta ii spun acestuia,scotand poza din buzunar si dand-o spre fata lui stergandu-ma la ochi,picaturile de ploaie facand contact cu fata mea,nestind daca mai plangeam sau nu in fata acestuia.
Sus In jos
Jung Minhyun
Admin
Jung Minhyun


Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/05/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyMar Sept 04, 2012 1:51 am

Nu stia ce era cu el ,aceea amintire brusc revenise ,dar in locul aceleia vedea pe tanara cu carte se certase ,nu mai stia ce era cu el ,chiar daca acea mintire a sa parea a fi un iad ,incet era inlocuita de fata care tomcai o duse la spital ,inebunea .Toate amintirile lui legate de trecut erau ca un iad ,pe care il contral prin actiunea sa dezamagitoare ,facandu-le curte altor femeii ,multumita acele femei se schimbase ,acum nu mai era cale de intoarcere.
Simtise ca ceva se lovi de picioru sau ,ridica privirea spre cer ,parca vrand si el sa mearga acolo unde este ea ,chiar daca deseori se jucase cu sentimentele lui ,isi aducea inca aminte de ea ,singurul loc unde avesa sa fie o iubire perfecta era acolo sus.
Auzise o voce feminina ,era atat de subtire si melodica ,incat ii facea inima sa tresara ,dar nu putea fi el cel care este la fel ,nimeni il reusea sa il mai readuca la viata.El cel care desori obisnuia sa rada in fata acelei fete ,care cu un glas dulce ii striga numele acum nu mai poate sa faca acest lucru..
Chiar daca inchidea ochi ,nu putea sa uite tradarea ,dar inca mai era o cale pentru a da uitare ,nu putea sa ajunga la extreme ,po privi pe acesta ,parca vrand sa acsunda faptul ca este deja trist ,isi arcui usor colturile guri ,zambind ,aratand exact ca si inainte facandu-i semn sa se aseze langa el.
O poza nu poate sa zica adevarul ,doar ochi unei persoane pot spune acest lucruo poza sau vorbele adresate de cineva nu este ceva ce toata lumea intelege ,dar daca privesti atent in ochii acelei persoane vei realiza ,ca defapt povestea supsa cu gura este una toata opusa .Niciodata nu pote sa minta ,fata se chinuise se il gaseacs ,precis palnse isi daduse seama dupa ochi ei ,care erau putin rosiatici ,ii prinse lin barbia ridicandui-o usor ,privindui ochi ,''Sinceraatat putea sa spuna ,nimic mai mult ,era doar singurele cuvinte care ii treceau prin minte ,nu avea de ce sa se ascunda sau sa minta .Ear o persoana pura din cate observase acest care aparent parea sa imparta o suferinta ,cine stie de unde dar precis din trecut.
Sus In jos
https://losingmind.forumgratuit.ro
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyMar Sept 04, 2012 2:04 am

Il priveam in ochii tremurand sub ploaie si inghitand in sec la vorbele sale apoi simtind cum durerea ma apasa mai tare,capul mi se ducea spre pamant,ma rezemasem de pieptul sau,parfumul sau ma cuprindea,era asa lin si curat,pielea sa uda,cine stie cine era femeie din poza,poate sora,iubita,mama,oricine ar fi fost nu m-ar fi interesat in acest moment,nu avea rost sa ma mint,si daca aveam sa gressesc in fata lui asta era:-Te iubesc..doar atat puteam rosti prin vocea mea tremurand,era tot ce simteam in acest moment pentru el chiar daca baiatul gresise in trecut si in prezent fata de mine,alungandu-ma de langa el,nu imi pasa,asa ranita cum eram,dragostea mea pentru el reusea sa imi vindece ranile.
Sus In jos
Jung Minhyun
Admin
Jung Minhyun


Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/05/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyJoi Sept 06, 2012 5:31 am

O priveste uimit pe acesta ,nestind ce sa zica ,dar de ce il alese pe el care defapt era un nimic ,chiar asa il vedea ea un om bun ,precis ca era ceva cu ea ,nu vroia sa para un nesimtit dar cum de una ca ea ,care se asemana cu un inger il alese pe el un demon cu chip uman ,caci altceva nu era.Simti capul tinerei care isi facuse loc pe pieptul sau ,vrand sa ii puna mana pe crestet se opri gandindu-se ca poate o va rani ,tot ce atingea el cu mainile sale facea sa sufere.Isi duse manile la fata incercand sa ascunda tot ceea ce face ,cand o atingea parca facea un pacat ,durea atat de tare incat nu putea sa duca asta .
Daca ar fi sa fie printul din povestile de adormit copii precis el ar fi cel care moare deoarece din cauza comportamentului sau egoist ,alunga pe oricine din viata lui ,fara sa ii pese .Dar defapt cine era el sa faca asta fata doar vroia sa ii readuca zambetul pe buze ,iar el ca si un neschim vroia sa ia totul de la ea.
Cum poti sa iubesti un netrebnico departa usor de el privind-o pe acesta ,parul ud cazandu-i peste fata ,privind-o pe tanata ,luanadu-i mana in a sa ,si sarutandui-o usor ,nu vroia sa mai vada cum plang alti din vina lui .Desi regreta cu ardoare trecutul ,gresise el in aceea noapte ,ea nu avut nici o vina si acum poate ca tot din cauza lui ajunse unde este acum ,o privi pe acesta danadu-i parul de pe fata ,strangandu-i mana in a sa ,si apropindu-o de pieptul sau ,apropindu-si fata de obrazul sau ,atiganduil cu buzele simtindui pielea rece,dupa aceea se departa usor de acesta
Sus In jos
https://losingmind.forumgratuit.ro
Hyuna Kim

Hyuna Kim


Mesaje : 41
Data de inscriere : 04/08/2012

Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 EmptyJoi Sept 06, 2012 6:13 am

''Ma sarutat..'' imi sarutase mana facandu-mi inima sa sara din piept,sa ma readuca asa cum putea el la viata,era real si totusi se credea un demon,un netremnic asa cum spunea ea.Dadusem negativ din cap spre acesta apucandu-i incheietura mainii si fixandu-l cu privirea-Pur si simplu te iubesc,cu ce gresesc,nu imi pasa cine cum si unde ai fost..te iubesc asa cum esti. chiar asta imi doream,putea sa imi faca orice,sa ma faca sa sufar,sa imi bata joc de mine,macar sa incerc,aveam nevoie de o sansa ca sa ajung spre sufletul tau facandu-l sa se simta mai cald,iar eu sa ma simt implinita macar cateva secunde alaturi de acesta.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Only stare at me, you want me more - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Only stare at me, you want me more
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Baile.-
Mergi direct la: