Scattered
Scattered
Scattered
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 => Regulile Forumului

In jos 
AutorMesaj
Jung Minhyun
Admin
Jung Minhyun


Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/05/2012

=> Regulile Forumului Empty
MesajSubiect: => Regulile Forumului   => Regulile Forumului EmptyJoi Aug 02, 2012 11:51 pm

=> Regulile Forumului Idreamatyou1
=> Regulile Forumului Daybyday
Fara spam ,pe acest forum spamul este interzis ,aveti imaginatie ,si o puteti pune in aplicare ,nu este deloc greu ,astept de la voi sa scrieti minim 3 randuri intregi ,nu este greu sa scrieti atata ,si va rog nu va abateti de la aceste 3 randuri ca nu este deloc greu.Nu cred ca v-am cerut sa imi scrieti un roman.
Nu sunt permise injuraturile ,va este interzis sa folositi un limbaj neadecvat pe forum ,nu am nevoie de certuri aici ,nu sunteti la piata sau cine stie unde va treziti si va vine sa va dezlantuiti ca vezi sunteti imbufnati de ceva.Puteti folosi doar cele care sunt obisnuite ,dar sa nu intreceti nici cu acelea masura ca va banez timp de o zi intreaga.
Cand va inregistrati o veti face sub forma NUME + PRENUME.sau NUME + PORECLA oricum numai sa aveti numele personajului si nu alte nume ciudate sau iesite din comnum.
Forum este real ,asa deci si personajele vor fi reale ,nu aveti voie cu cartoons sau alte ciudateni pe forum .Puteti avea ce personaje vreti nu este obligatoriu sa aveti personaje asitice .Aveti voie cu orice rasa atata timp cat respecta tema forumului.
Fisa personajelor nu va fi deloc modificata si cand o complectati va rog sa nu va abateti de la nici un punct de al fisei ,nu este chiar asa greu nu v-am cerut imposibilul .
Personajele vor avea varsta cuprinsa intre 18 si 27 de ani .
Nu vreau sa va inscrieti doar de dragul de a fi pe un forum ,daca vati inscris vreau sa postati ,useri inactivi vor fi stersi de pe forum.
Si cam atat va urez distractie placuta.
Sus In jos
https://losingmind.forumgratuit.ro
 
=> Regulile Forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Reguli :: -Rules-
Mergi direct la: