Scattered
Scattered
Scattered
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 There's a place we gotta go..

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Jin Young

Jin Young


Mesaje : 43
Data de inscriere : 04/08/2012

There's a place we gotta go.. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: There's a place we gotta go..   There's a place we gotta go.. - Pagina 2 EmptyJoi Sept 06, 2012 6:24 am

Intrasem in baia surorii cu motivul de a ma liniste mai degraba,privindu-ma in oglinda mare si dand cu pumnul de gresia rece oftand,puteam sa fiu mai imbecil decat paream?! Ma simtisem foarte ciudat cand jucasem teatru cu aceasta,si cei drept imi placuse sa fac asta,daca aveam sa o sarut sau sa o imbratisez,aveam sa ma trezesc cu o palma cel mai sigur,si nu doream sa par un badaran dupa ce ii castigasem increderea si atentia.Iesisem din baie dupa ce imi spalasem mainile apoi coborand jos spre living,unde auzeam galagia facuta de copii,erau dragalasi insa niciodata nu am suportat razgaiatii aceia ce tipau de dimineata pana seara dupa lucruri atat de banale.-Scump-o,trebuie sa plec,te deranjeaza,mai ai nevoie de mine? vroiam sa scap,sa fug ca un las,nu ma puteam lauda in fata nimanui cu acest curaj al meu de toata rusinea,pur si simplu nu mai stiam ce sa fac de fata cu aceasta,era asa de nepregatit,desi doream prezenta fetei totul era prea mult intr-o zi pentru mine.
Sus In jos
 
There's a place we gotta go..
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Magazine-
Mergi direct la: