Scattered

Rpg Real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I'm soo mean ,but i cant change.

In jos 
AutorMesaj
Chase Sung Alexander

Data de inscriere : 04/08/2012

MesajSubiect: I'm soo mean ,but i cant change.   Sam Aug 04, 2012 2:14 pm

Isi ineca amarul in bautura ,dupa trei esecuri ,si doua relati nereusite.Il durea capu deja dela atata bautura ,precis nu se mai putea duce acasa ,da inca mai reusea sa vorbeasca coerent ,era prima data in viata sa cand puse gura pe alcool ,ce putea sa faca era asa de nesimtit ,dar iubita pur si simplu nu il vruse ,decise sa fie si el un barbat adevarat ,adica sa bea .Isi arnaja gulerul de la vesta ,trecandu-si mana prin par ,sughitand un pic ,privind pe geam ,daca va adormi aici si mai bine ,isi dase jos vesta de pe el ,arunacand-o pe unul dintre fotoli ,si apoi ridicandu-se de pe scaun ,lasandu-si portofelul cu bani ,pe tejghea ,iesind afara din club ,facand un pas ,orpindu-se pentru a-si mentine echilibrul ,facand inca un pas opindus-e din nou .Se aseza pe bordura unui gard ,si ofta ,lasandu-si mainile sa ii cada peste genunchi ,lasand capul in jos ,vrand sa ajunga odata acasa ,sa isi aseze trupul plin de durere pe patul sau moale ,si sa se lase invalui in parfumul ei care inca ramase imprimat in asternuturile sale ,off avea un dor nebun de a o simti pe acesta ,nu avea habar unde era .Relatia durase timp de un an ,si dupa acea pe acesta o prinse cu un altul in patul sau ,si apoi parca era urmarit de blestem ,nu putea sa lege nici o relatie cu o femeie ,ori se rusina ,ori se facea de ras in fata ei parand un copil de scoala generala.

Data de inscriere : 04/08/2012

MesajSubiect: Re: I'm soo mean ,but i cant change.   Dum Aug 05, 2012 12:04 am

Dupa ce fusesem data afara din casa iubitului meu,trebuia sa inteleg ca nu am fost destul de buna penntru el si ca voi ajunge sa merg singura pana acasa la ora tarzie.Asta imi mai trebuia acum,atat de proasta eram ca ma lasesem dusa de amagirile aceluia,incepuse sa imi fie frica,nu cunosteam nimic din acest cartier,abia vedeam pe unde merg,imi muscam buzele pana la sange in incercarea de a nu plange,apoi ma mai si impiedic de ceva sau cineva:- Scuze chiar imi parea,dadusem peste un baiat din cate observasem si nu se simtea prea bine.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

I'm soo mean ,but i cant change.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scattered :: Out of this place. :: Club.-
Mergi direct la: