Scattered

Rpg Real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Only stare at me, you want me more

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jung Minhyun
Admin

Data de inscriere : 19/05/2012

MesajSubiect: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 04, 2012 10:55 am

Trecuta deja ora 10 decise sa mearga prin inspectie ,dorea sa faca o baie ,si nu era tocmai fanul dusurilor comnue ,din acest motiv ,decise sa faca o mica excapada la o ora asa de matinala ,adica mai exact ora 12:00 noaptea .Ii lua prosopul ,deschizand usa ,pasind pe gr4esia umeda ,au fost si alti pe aici inaintea sa .Stupid si foarte prostesc din partea celor care construise acest loc ,cum nu sau putut gandi sa faca bai separate ,Ahh da era la o tabara ,de ce se mai chinuiea sa se planga ,isi prinse bretonul intr-o coda ,stind ca arata stupid pentru unul de varsta sa asa .Daca tot au fost elevi ianintea sa ,de ce nu au si facut curat ,cerea prea multe de la acestia stind ca ei nu vor asculta ,deocamdata nu era nici scandal si nici cearta ,cea ce era bine.
Spera ca nu este nevoie sa inchuie baia ,dar daca pe cineva il va apuca la toaleta ,drum bun si cale intoarsa spre tufe ,nu avea el sa fie deranjat din atat ,avea nevoie de dusul sau si de minim o ora pentru a se aranja ,suna a fi narcisist dar ,nu avea cine sa ii comenteze .Isi dase hainele jos infasurandu-si un prosop in jurul taliei.Erau destule dusuri aveau loc si alti ,dar aceste dusuri erau comune si femei si barbati ,si mai idiot din partea acestora ,putea sa se iasa cu copi din acesta cauza ,se aseza pe marginea unei chiuvete ,privind ganditor dusurile ,imaginandu-si tot felul de prosti.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://losingmind.forumgratuit.ro
Hyuna Kim

Data de inscriere : 04/08/2012

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 04, 2012 11:04 am

Doream sa fac doar o baie in casa aceea,insa cand prietena mea imi spuse ca sunt bai comune am crezut ca incremenesc,oprindu-ma la intrare si tinandu-mi strans prosopul la piept,cati baieti si fete,era rusinos acest fapt pentru mine si totusi doream sa fac o baie,venisem de la antrenamente si nu puteam sta asa,era transpirata si doream sa ma relax macar un moment.
Ma asez oftand si bosumflandu-ma pe jos,langa usa,asteptand ca toti sa paraseasca baia sau sa ramana doar fetele,si sa ma pot relaxa spalandu-ma fara niste vecini plini de ganduri perverse in cap.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 04, 2012 11:30 am

Cert acest loc era pustiu ,arauncase prosopul pe marginea chiuvetei ,meragnd intr-o cabina ,dand drumul la apa ,lasand ca picaturile de apap fierbinti ,sa se loveasca de trupul sau ,isi puse mana pe peretele din fata ,aplecand capul in jos ,gandindu-se cat mai avea sa stea aici ,plus ca trebuia sa se treazeasca de dimineata ,de ce naiba nu alese meseria de cantaret ,si alese sa isi petreaca saptaminile aici ,pareau a fi o enternitate ,plus ca mai erau dusurile ,isi musca buza intr-un mod senuzal ,lasand cateva picaturi de sange sa se prelinga in jos pana pe barbia sa .Ofta,enervat de situatie ,iesind repede din dus ,realizand ca acum nu mai era apa calda ,ha cat de prosti mai erau si eci care au facut acesta tabar de lux ,cica .
Lux ,isi infasura prosopul in jurul taliei ,si se uita in oglinda privindu-si chipul ,Ouchasa tare se muscase de buza ,chiar fusese enrvat de situatie ,isi atinse buza cu mana ,si cauta un servetel sa se stearga ,dar ce era si mai minunat ca acele servetele sau batiste si-au facut picioare si au plecat .Prost moment ,ora 12:00 pentru dus ,precis nu mai era nimeni afara ,deschise usa repezit ,observand ca mai era cineva aici ,dar nu ii era deloc rusine sa se afiseze ,caci oricum avea un trup frumos.
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 04, 2012 11:45 am

In sfarsit puteam face un dus ca toti oameni,era mai bine de cat imi puteam imagina,atat de fierbinte pana cand totul era rece si inchisesem repede apa,dardaind de frig.
Si ca totul sa fie mai perfect,ochii mei se fixasera pe baiatul din fata mea care sangera usor,de ce iti este frica nu scapi,bine a zis ala care a facut aceasta replica,imi era frica sa nu ma vada cineva dezbracata si tocmai asta se intamplase cu el:-Scuze tragand prosopul pe mine apoi impingandu-l usor pentru a putea iesi din baie,ce penibil era acest lucru,si ce rau ma simtisem.
Ajungand la camera mea ma incuiasem,stand in pat si asteptand sa ma usuc si sa pot dormi linistita,uitandund pentru cateva ore ca sunt intr-un loc ca asta,cica relaxare,dar mai rau imi faceam stresuri.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 04, 2012 12:57 pm

Nu era singur aici grozav,isi dase ochi peste cap intrand inapoi in baie ,putea sa intre era liber ,se aseza pe marginea chiuvetei ,asteptand ca acesta sa isi faca aparitia ,si sa o intrebe daca nu cumva nu are vreun servetel ,dar era un prost ,ca nu putea sa rageasca atuni de ce avea nevoie ,daor pleca ca salbaticul ,grozav ,asta mai ii trebuia .Iii venea sa arunce cu ceva ,dar se calma ,caci era intr-un loc public ,ranji sec ,si isi lasa capul in jos ,privind podeau ,cat de uda era ,ohh da si parea ca se rosise ,deci nu era asa tare cum se dadea ,avea si el demnitate ,ciudat .Caci se lasa cu greu acest lucru la el mai ales la plaja ,insa acum parea a fi intimdat de o fata .Prostul de el /
Nu este nimic ,poti sa intriyeyeye acum va fi crezut un pedofil ,de asta mai avea nevoie o palma de la acesta ,nu ii placea ca fata lui ,dupa cum ziceau multe perfecta sa capete o alta nuanta decat cea obisnuita .
Isi pocnise oasele de la degete ,intinzandu-se dar obosit mai era acesta ,de vreme ce state toata ziua in picioare ,si avuse grija de elevi lui ,care i-au facut viata un calvar astazi ,alerga de colo in colo ,ai grija de ala ,du-l pe ala la infirmrie ,da ce aveau astia ,erau facuti din cristal ca se raneau asa de repede.
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 12:10 am

CAutam prin camera camasa de noaptea,trebuia sa ma imbrac cu ceva,astia nu auzisera de centrala?! imi luasem imbracamintea pe mine,stranutand usor si gasins pe jos servetele mele,acest lucru imi amintise de baiatul care tocmai il vazusem,era ranit la buza si se parea ca nu prea are ajutor din partea cuiva.iesind din camera si vazandul in acelas loc ca inainte cu 10 minute,puteam spune ca sunt norocoass sa il gasesc acolo,nu stateam sa il caut pentru ai da un setvetel Poftim,esti ok? apropiind servetelul de buza sa imferioara si oprindu-ma pentru al lua,inca era in prosop,arata atat de bine,vroia sa innebuneasca femeile din casa sau ce?!

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 2:23 am

Se pare ca plecase ,si mai bine din punctul lui de vedere ,asa nu avea sa auda ,vocea unei domnsioare ,care se va matai precis .Isi privi buza dandu-se du capa de cateva ori ,vazand ca sangele nu se oprea din a lasa pete pe fata sa.Injura in gand ,nu avea nevoie d probleme ,si asa era coordonator sau naiba stia ce pe aici ,era doar enervat de situatie ,poate ca se adunase prea mult stres astazi ,asta i mai lipsea ca apa calda sa dispara si sa curga doar apa rece ,ce placut era aici .Vazand ca acesta venise inapoi ,si ii sterse buza ,de ce se deranjase ,nu avea nevoie de cineva sa il stearga putea pur si simplu sa ii dea servetelele .Ii daduse mana de pe fata sa ,tipa nu avea ce face mai bun ,lui nu prea ii placea acest gen de fete ,care imediat sar si te ajuta ,pareau a fi destul de neut4re ,mai intalnise una asa ,si avea deja experienta cu ele.Trecuse prin viata ,poate ca se maturizase prea devreme.
Puteai sa imi dai doar servetelul ,nu era nevoie sa ma cureti tu unde isi lasa acum hainele ,nu avea nici cea mai mica idee ,era atat de incurcat ca nici unde ii era capul nu mai stia ,de acea mereu era bine sa isi ia pe cineva de incredere care sa ii poarte de grija.Isi trecuse limba peste buze ,simtind gustul snagelui ,stramband din sprancene ,era clar detesta acesta gustu ,nu era deloc placut ,poate ca se repezi prea repde la fata ,s i-an raspuns urat ,dar trebuia sa se obisnuiasca caci ,asa era personalitatea lui .Isi incrucisa picioarele ,punandu-si mainile pe marginea chiuvetei ,batand cu degetele im ea ,era sigur ca nu mai avea chef se nici o scena sau alte peripeti pe ziua de azi.
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 2:52 am

Privirea mea era doar in pamant,raspunsul lui ma ranise intr-un mod neplacut,doar ii dadusem un servetel si se pare ca el nu dorea o atentie din partea vreunei femei.scuza-ma,nu am vrut sa te supar ii spui acestui aplecandu-mi capul politicos si iesind baie,sa stea singur atunci oricum eram prea obosita sa ma stresez cu el,doream doar sa dorm si sa uit de tot ce mi sa intamplat in acea zi stresanta.Intrand in camera si inchizand lumina,oftand ca o penibila in timp ce ma trantisem in pat,de ce sunt toti barbati frumosi niste netremnici?!,la fel ca si acesta,mai cunoscusem dar somnul ma luase pe nepregatite fara sa mai am timp de ami reprosa ceva in legatura cu acest baiat.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 10:41 am

Foarte bine ,din partea lui sa si planga ,suna urat no?Dar ce ii pasa ,nici decum ,bine avea si el o bucata mica ,dar foarte ciopartita de suflet ,ca sa nu zica tipa aceea ca este un misogin ,candefapt asta era ,la dimineata va incerca sa o suprinda cu ceva .Trase pe el un maieu alb ,si o pervehe de blugi ,aratand destul de diefrit asa cu parul ud ,iesind din acea baie comuna ,in urma lui trantind usa.Cobora scarile ,vaznad un grup de fete ,care se parea ca vroiau sa o ia pe unde nu trebuia ,evident ca el ,cum era un ''foarte bun'' om nu avea sa le certe ,le lasa in grija altcuiva ,mai rau ca el ,dupa cateva drumuri ,ajuns in camera sa deschise usa ,aruncand maieul jos dupa el ,trantindu-se in pat ,trecandu-si limba peste buze ,simtind locul unde s-a muscat .Luand in mana un pahar de vin ,privind culoarea rosiatica ,luand o inghititura din acesta .Inclinand paharul ,picurand pe gatul sau cateva picaturi din aceea vin ,prelingandu-se in jos pe abdomenul sau ,decizand sa ia o camasa pe el ,pe care o lasa deschisa ,dsaca avea sa vina cineva macar sa arate mai galant.stergand acele picaturi care se prelinse in jos pe trupul sau ,arata bine nu era nici exgerat dar nici foarte slab .De aceea cu privirea sa inebunea femeile ,si toate isi doareau ca macar pentru o noapte sa treaca prin patul sau.Isi trecuse limba incet peste buza inferioara ,privind pe geam ,nimic nu era de facut ,decizand ca pentru dimineata sa ii faca o surpiza acelei fete cu care s-a magarit .Recunostea ca era un nesimtit fara cusur.

The image of me falling deep is so beautiful
I’m even more alive at this moment
I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 10:58 am

Proasta am fost cand am lasat jaluzelele camerei trase,doream sa dorm in liniste si intuneric,iar soarele ma trezise fara sa vreau.Ridicandu-ma in sezut si incepand sa imi misc corpul buimaca prin camera,lundu-mi niste haine largi pe mine si coborand jos spre bucataria hotelului,mereu imi era foame de dimineata.
Iar dadusem de acei copilasi ce se jucau cu mancarea prin sala de mese,unul din ei tocmai se impiedicase si lovise de scaun.
Oftez lundul in brate si facand niste fete ciudate,maimutarandu-ma in fata sa si stergandu-l cu unul din servetelele de pe masa pe picior,uram juliturile alea dar asta era,imi placea sa fac lumea sa zambeasca.
Il las sa plece la gasca sa,trosnindu-mi degetele de la maini si privind infometata spre autoservire,trecandu-mi limba peste buze si cercetand atenta mancarea din fata mea,inca o zi si puteam pleca de aici fara sa imi para rau de ceva.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 12:39 pm

Se trezi buimacit ,atintindu-si privirea fix spre cea ,era deja dimineata ,nu ii venea sa creada cat dormise ,se ridica in sezut ,asezandu-si mainile pe genunchi ,privind spre geam ,vazandu-si chipul sifonat si parul ciufulit ,ce mod de a dormi ,arata ciudat ,camasa care statea intr-un mod neglijent pe trupul sau ,isi trecu mana prin parul ciufulit ,apoi trecandu-si degetul mare peeste buza sa .Punandusi palama pe frunte aducandusi aminte de ceea ce facuse .Se intoarse cu capul spre masa ,vazand acolo un buchet mare de trandafiri rosi ,spera ca asa tanara il va ierta pentru gestul grosolan.Se ridica intr-un final de pe pat ,dandus-i hainele josde pe el ,imbrcand altele ,apoi mergand in baie ,parfumandu-se ,aranjandu-si parul ,zambind la vederea imagini sale .Lua buchetul de pe masa ,deschizand usa ,pasind afara ,inchizand-o cu piciorul,nemafind nevoie sa o inchie ,caci stia ca femeia care va face curat ,o sa inchuie ea usa ,nu era nici o graba pentru el .Cel mai usor a fost sa ii afle adresa pentru el ,parea a fi totul de partea lui ,nu chiar totul ,ajuns la usa fetei ,batu in ea de catvea ori ,destul de puternic ,se asigura ca il auzea ,isi puse buchetul mare de trandafiri in fata ,lasand in mijlocul sau un plic mic ,pe care scria pentru cine era ,Spera ca gestul sau sa o indulceasca.Nu a fost deloc vina sa ,c a era intr-o dispozitie proasta ,camasa care era peste maieu atarna in aer ,iar maieul alb ,era acoperit de cureau blugilor ,parul ii pica usor in ochi .

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 05, 2012 11:30 pm

Imi pun mancarea pe tava si bautura,urcand inapoi spre camera si uitandu-ma la ciocolata care imi facea cu ochiul,asteptand sa o mananc,adoram ciocolata.
Ajungand spre dreptul camerei il observ pe baiatul de aseara ,ce facea el la usa mea si mai ales cu trandafiri?! :-Cred ca ai gresit usa,aici locuiesc eu ii spun acestuia nedumerita de situatie,probabil dorea sa ii duca iubitei lui care era prea norocoasa sa aiba unul ca el langa ea,arata al naibii de bine in tinuta aia si parea asa romantic la prima vedere desi fusese un natarau noaptea trecuta.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Lun Aug 06, 2012 4:21 am

O vazuse pe acesta in fata sa ,imipinse buchetul spre ea ,aratandu-si faimosul zambet.Este pentru tinesperand ca acesta sa il accepte fara nici un icindet sau cine stie ce peripetie ,se saturase de certuri si de alte cicaliri.Ce putea sa ii faca daca avea un comportament de magar.Isi fixa privirea aspura acetia ,se pare ca a fost sa manace ,ce bine era sa termine mai repede caci vroia sa isi cam i-a zborul de pe aici .Dar nici nu era bine ca cineva sa fie supart pe el ,deci acum va astepta doar ca aceasta sa ii acepte intentia bine venita.
Imi pare rau pentru ziua de ieri ,nu este vina measi nu ii placea sa recunoasca ca este vinovat de ceva ,el era perfect din orice punct de vedere dupa spusele parintilor sai ,era atat de prost crescut caci nu isi calca pe orgoliu nici macar odata in viata .Asta era el ,nu avea sa il schimbe nimeni si nimic ,statea neclintit avand privirea atintita asupra aceteia cu acel buchet in maini ,asteptand sa ii raspunda.

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Lun Aug 06, 2012 6:02 am

Privind usor sceptica asupra lui si lund buchetul din masa sa-Dragut din partea ta,nu trebuia,ti-am inteles gestul de aseara parea frumos din partea lui,nu prea primeam niciodata flori de la cineva si tocmai el imi daduse acest cadou de parca credea ca gestul sau era recompensat asa de repede.
Ii zambesc usor,deschizand usa de la camera mea,si punand tava cu mancare pe masa,iar trandafiri in vaza,pareau asa frumosi la fel ca si baiatul pe care mii daduse,oh ce tampenii gandeam la ora asta.
Era asa de perfect pe dinafara iar pe dinauntru parea un nesimtit si orgolios,dar gestul sau chiar ma luase prin surprindere,nu aveam de unde sa stiu ca se va intampla asta,statusem in fata mesei muscandu-mi buza atat de tare,aproape pana la sange,acel gust usor metalic si dulce pentru mine, La naiba imi daduse sangele fara sa imi dau seama de ceea ce fac,si nici ce gandeam,baiatul imi luase mintile pentru cateva clipe.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Mier Aug 08, 2012 4:01 am

Bun i-a acceptat gestul ,dar nici macar nu l-a invitata inauntru ,si lui ii era foame ,strmaba din nas ,bagandu-si maienile in buzunar ,incepand sa o ia pe coridor in fata ,pana ce ajunse in fata acrilor ,avea sa meraga sa isi comade ceva de mancare ,ii era foame ,si tanara ,nici macar nu il iertase ,nu o spuse cu gand rau sa il invite la ea in camera ,dar asa nu va mai fi nevoit sa mearga pana jos la restaurant si sa astepte dupa chelneri pana ce il va servi.
Si mai zicea de el ca e nesimtit ,bine ,bine era el nesimtit dar era un baiat decent ,nu ajunge nici in cazurile extreme ,chiar daca mai facea pe Don Juan .Se aseza la masa ,incepand sa se joace cu aceea scrumiera ,vazna ca acel chelner ,era mult dar mul prea preocupat cu tipele de la masa alaturata pentru a-l mai observa pe acesta ,mdeci ,el cam statea pe deageaba.Era urata o femeie cand plange ,dar el nu avea sa spuna asta ,doar o va asculta si sa incerca sa ii intre inima ,o privea dulce pe cea care pare trista ,apropindu-se de ea ,zambindu-i dulce ,asezandu-se la aceeasi masa ,si ascultand-o ,cum isis plangea amarul ,era un bun ascultator.

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Mier Aug 08, 2012 4:16 am

Imi linsesem buzele usor,coborand cu tava inapoi spre bucatarie,masa era destul de buna pot spune,bucatarii erau superbi desi hotelul era decazut:-Mul.. scap tava fara sa vreau cand il vad pe baiatul de dinainte cu alta la o masa,se pare ca imi facuse iluzii degeaba asupra acestuia,dar nu trebuia sa il condamn la ceva,femeia de langa el era probabil iubita lui si o ajuta sa isi revina.
Imi iau tava cu grija de jos,punand-o la locul ei,si trecand pe langa ei cu capul in jos,spre camera,urcand scarile cat mai repede.
Lund trandafiri din vaza si trantindu-i in cosul de gunoi cu atata ura si indiferenta,nu imi placea sa fac jocul crud al fiecarui barbat care imi trecea prin fata,acum aveam un motiv in plus pentru a pleca de aici cat mai repede.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 12, 2012 3:43 am

Atentia i-a fost captata de acesta care parea atat de indignata.De parca avea vreo obligatie fata de ea,nu se cunosc de prea mult timp ,si daca ea il placea cu adevarat atunci trebuia sa faca ceva ca si el sa o placa ,sa il faca sa cada la picioarele ei ,dar de fapt precis va pleca plangand.O linisti pe cea care planse se ridica de la masa ,mergand afara ,scotand pachetul de tigari ,nu era el fumator si nici nu iubea asta ,insa din cand in cand mai tragea un fum ,avea si el probleme lui ,nu avea timp sa se mai preocupe si de probleme ei amoroase .Si ce ca aruncase acel buchet la gunoi ,el a fost cat se poate de civilizat ,nu i-a dat buchetul pentru ca o vrea ca iubita ,nu stia la ce a sperat acesta ,sau ce a vrut dar sa ii fie calr nu imediat cand ii da un buchet o place ,avea nevoie de timp sa o cunoasca si sa stie ceva despre ea .Nu sa stea ca boul si sa o admire cat de frumoasa era ,ca daca avea o persoanlitate putreda ce rezolva nimic.
Inspira fumul de tigara in aer,tusind dupa acea ,poate ca si acesta era unul dintre motivele pentru care nu fuma ,doar rareori cand ceva se intampla cu el ,simtea ca ceva il apasa ,oricum nu avea sa o mai vada de ce s-ar chinui .
Se aseza pe una dintre treptele de beton ,indpirand fumul de tigara ,aruncand-o pe asfatul rce ,deja a plouat ,ce ironie.

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 12, 2012 6:06 am

''Fii serioasa'' cum puteam sa cred ca mi-ar place mie de acest baiat,atat de infumurat si plin de sine,indiferent cu orice din jurul el care filtra si facea pe civilizatul cu orice fata,eu nu aveam nevoie de ajutorul lui si nici de micile lui atentii.
Intelese prost orice gest al meu,proasta am fost eu ca am scapat tava de fata cu el,poate chiar o scapasem din greseala,''Mint'' si inca cum,acesta ma facuse sa devin agitata fara motiv,trebuia sa plec de acolo fie ca doream sau nu,mie nu imi pasa de el.
Imi luasem hanoracul pe mine punandu-mi gluga in cap si iesind de pe usa hotelului,privind picaturile de apa ce picau cu tristete pe pamant,ploaia,singurul alin pe care il aveam acum,dorind sa umblu prin curtea hotelului si padurea de langa,acoperita de ploaie,singura care imi putea curata acum orice urma de confuzie si suspin.
Uda cum eram,puteam sa imi continui drumul,privind spre copaci si copii ce se adaposteau de ploaie,zambind scurt si intinzand mainile primitoare spre cer,eram bucuroasa in felul meu,iar acesta chiar imi daduse starea de nebunie pentru cateva momente.
Acum puteam fi sigura ca nu am nimic cu el si a fost doar o stare de moment,ceva trecator,ma asezasem pe leagan,dand cu piciorul usor incat sa se miste usor,lasand ploaia sa ma curete,atat de relaxant si totusi aveam sa fiu crezuta nebuna de altii.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 12, 2012 4:18 pm

Ii era frig acestuia ,dar nu il deranja sa fie udat de ploaie ,arunca aceea tigara incepand sa meraga pe carare care duce spre un parc ,straniu caci el habar nu avea de acest lucru ,era o persoana mult prea inchisa si neinteresata sa ii pese de asa ceva .O vazu pe ceea cu care tocmai avuse un incident ,se dase la o parte ascunzandu-se dupa trunchiul unui copac destul de solid ,rasfuland usurat ,de ce ar da de ea acum ,era straniu ,se spriji cu sptatele de trunchiul pomului ,urmarind-o pe acesta ,nestind acesta zambise ,cand o vazu atat de fericita ,dar ce se intampla cu el ,zambea ca prostul de la atat ,ahh unde ii statea mintea .Isi trase o palma peste fata gandindu-se ca ce este cu el ,trebuie sa fie la fel ca si inainte nespastor ,poate ca era asa dar avea si latura mai copilarosa care vroia sa se joace ,dar nu avea cu cine si asa ajunse sa se maturizeze fortat ,find unul din acei nenorociti care doar trateaza femeile ca pe bunuri ,jucandu-le in dansul unui amor pacatos dupa acea aruncandu-le ca pe marionte ,lasandu-le sa planga ,regrta acesta lucru .Blesteme lui pentru ceea ce facu-se .Stranse pumnul cu putere ,dand cu el in trunchiul copacului ,lasand ca ranile sa se faca vazute ,era foarte ciudat acesta ,avea tendinta de a se invinovati pentru tot ceea ce facea insa dupa acea mai facea altele .Se decise sa iasa din ascunzatoarea sa ,mergand spre acesta si cuprinzandu-i talia.Asezandu-si capul pe umarul sau.

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Lun Aug 13, 2012 5:33 am

''Acesta maini calde'' pentru o clipa simtisem o caldura imensa pe talia mea uda si rece,dar ochii mei si-au fixat privirea exact pe cine nu doream,dandu-ma la o parte si privindu-l bosumflata-Ce doresti? iar avea sa faca nevinovatul spunand ca eu sunt cea nesimtita ca sunt ironica si respingatoare.
Baiatul asta nu putea intelegea, ca daca esti perfect si frumos nu inseamna ca poti avea orice femeie la picioare,era asa de plin de sine si totusi mai bine putea sa plece,de ce venise aici?
Ma asezasem pe urmatorul leagan,tinandu-mi mainile incrucisate si privind spre ploaie,evitand sa il privesc pe acesta,nu vroiam sa il vad si nu priceap gestul lui,paream eu naiva dar nu eram asa de prostuta.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 18, 2012 8:07 am

Cam ce ar putea vrea ,pai simplu nimic nu dorea ,doar vroia sa vorbeacs acu cineva ,er o problema cu asta si el nu stia.Fata asta era uneori cam greui de convins si plus ca nu venise sa o taraie direct la el in pat daca asta vrea sa stie ,oricum avuse prade mult mai bune ,deci sa isi tina comentarile departe sau mai bine zis gandurile negative despre ele ,atat timp cat nu stia nici un amanunt despre trecutul lui ,recunostea c era un mizerabil ,nu era necesar sa ii aminteasca si ea .O privi pe acesta ,inspirand si expirant oarecum iritat ,nu era nevoie sa se comporte cu el de parac ar fi un delicvent ssai cine stie ce mare profitor.
Se aseza pe leaganul de langa acesta ,incepand sa il legene incet ,era cam mare pentru asa ceva ,dar putea si el sa profite de asta ,oricum singur statea o gramada de vreme deci nimic nu era mai inviorator decat o discutie ,daca si acesta vroia desigur ,oricum deja avea o imagine prosta in fata sa .
Spune-mi despr tine era un bun ascultator ,de aceea uneori prefra sa asculte si sa stea mut ,fara sa zica nimic presupunea ca o imbratisare sau o amagaiere face mai bine decat niste cuvinte ,isi duse,puse picioarele pe pamant ,leganand hinta .

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Sam Aug 18, 2012 9:27 am

Priveam suspicioasa spre pamantul ud,tragand cu coada asupra lui si asezandu-ma inapoi pe leaganul de langa el oarecum usurata dar confuza,dorea sa stie despre mine iar eu nici nu stiam ce sa ii spun,nu eram buna la prezentari si nu credeam ca ceea ce aveam sa ii spun il a interesa:-Ma cheama Hyuna si sunt model,dansatoare,am 20 de ani si nu am parinti..hm.. imi atinsesem buza de jos cu degetul,gandindu-ma ce sa ii mai spun acestuia,deja il plictissesem dar daca el dorea sa stie despre mine atunci sa asculte si sa suporte prezenta mea:- si ador pisicile,tu? ii spun acestuia zambind si dandu-ma mai tare in leagan apoi oprindu-ma.
Desteapta mai eram uneori,ma luase ameteaala,nu eram considerata un copil prea sanatos de mica asa ca mai profitam sa ma copilaresc uneori chiar si in prezenta acestuia.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 19, 2012 2:06 am

Despre el ce era de zis ,nimic de bine ,hey asta este ceva ce nu auzi desori nu era nici un delcivent ,avea doar unele regrete ,si cand toate au incercat sa il schimbe nici una nu reusise ,era doar diferit atata totMinhyun ,nu fac prea multe si hmm si nu prea multe despre personalitatea mea plictisitoareasa era el o persoana secretoasa ,mai bine era ca cineva sa afle pe parcurs despre el ,isi trecu mana prin par ,privindu-i blugi de culoare deschisa ,care se mulau pe trupul sau ,tricoul de culoare albastra deja era ud ,acum precis o multime dee tinere se vor holba la el ,avea si un corp frumos fata de alti .O privi pe acesta arcuindu-si usor colturile buzei ,zambi satisfacut ,acum nu mai era asa suparata ,observa ca ametise ,sa nu ii zica ca este si o femeie care astepata un copil ,stai de unde ii veneau toate prostile astea ,mental si-ar fi tras o palma de nici el nu mai stia cum il cheama.
Esti bine ,pari cam ametita nu vroia de fata cu el sa pateasca ceva ,asta ii mai lipsea sa ajunga pe cine stie unde ca un delicvent ,nu avea nevoie de asta clar ,de aceea mai bine se uita dupa ea ,chiar daca nu stia nimic ,totusi era si el stia cand cineva nu se simtea bine ,nu era nici un marlan fara suflet .

I’m still alive
Sus In jos
Hyuna Kim

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Dum Aug 19, 2012 3:04 am

Mereu aveam probleme de genul,nu trebuia sa isi faca griji pentru mine,baiatul asta avea schimbari de comportament continuu,cand era un indiferent total,cand parea cea mai buna persoana.
-Nu,sunt bine,asa mai patesc uneori ii spun acestuia zambind cald spre el si ridicandu-ma de pe hinta,privind dintr-o parte in alta si dand de trupul acestuia,intorcandu-mi fata:-S-ar putea sa racesti daca mai stai asa ud chiar arata mai bine decat credeam,la dusuri parea aproape divin,prea senzual pentru varsta lui.
Iar acum imi ametea mie gandurile,cum facuse si cu acele gesturi,asa ademenea orice femeie probabil,lasandu-si frumusetea la vedere,dar nu avea sa ma prinda in plasa lui prea curand,nu eram o femeie usoara daca asta considera el.

Sus In jos
Jung Minhyun
Admin

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   Mar Aug 21, 2012 3:43 am

Era bine atunci ,unde ii era mintea ,o prinse de mana ,mai mult tragand-o dupa el ,daca ea spunea ca asta e bine ,nu era deloc ,tragand-o pana cand ajunse la masina s-a ,ii deschise portiera indicandu-i sa intre ,o va duce la doctorul sau ,deobicei acel om era serios si rezolva destul cazuri ciudate .
Bine Minhyun se excludea caci el era un caz foarte prost si nu prea ascultator ,zambi catre acesta ,intrand si el in masina ,indicandu-i sa isi puna centura de siguranta ,nu avea nevoie de accidente ,era un barbat meticulos ,isi arnja parul inainte de a porni.
Ajunsi acolo ii facuse semn sa coboare acesteia pana ce el va face rezervarea la acel spital ,era destul de scump acel spital si nimic nu era pe gratis ,nu va accepta bani de la acesta .
Vrea ca el sa fie un domn acum ,si sa nu il mai critice nimeni ,desi acesta parea a fi o fata finuta si prea stilata pentru multi mai ales pentru el ,dar ce a fost in mintea sa cand a pus ochi pe ea .Nici el nu stia.

I’m still alive
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Only stare at me, you want me more   

Sus In jos

Only stare at me, you want me more
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum